Praca administratora w Wilnie

Fot. cvornekleri.gen.tr
Organizacja społeczna poszukuje administratora do pracy w Wilnie.

Wymagania:

Wykształcenie wyższe;
Bardzo dobra znajomość obsługi komputera, urządzeń biurowych oraz pakietu MS Office;
Bardzo dobra znajomość języka polskiego;
Orientacja na realizację zadań;
Wysoki poziom kultury osobistej;
Doskonałe umiejętności komunikacyjne, zarówno w mowie i piśmie.

Zakres obowiązków:
Administrowanie biurem i organizacja projektów;
Monitorowanie pracy grup roboczych;
Inne funkcje z zakresu prowadzenia organizacji;
Współpraca z mediami LT i PL.

Oferujemy:
Ciekawą pracę z możliwościami rozwoju oraz zdobycia cennego doświadczenia zawodowego;
Atrakcyjne warunki pracy i wynagrodzenie;
Szeroki pakiet świadczeń dodatkowych.

Czekamy na CV. Osoby zainteresowane ofertą proszone są o przesłanie swojego CV na adres poczty el. rekrutacja.wilno@gmail.com Informujemy, że zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Miejsce pracy: Wilno.

Materiał opublikowany bez skrótów i redakcji